Hrané golfové míčky za nejlepší ceny v ČR, expresní dodání do 48 hodin

Hodnocení míčků

Kategorie "A+" - jindy označovaná jako "Mint" nebo "Pearl". Míčky ve 100% kvalitě, jako nové. Mohou obsahovat loga, drobné popisky fixem nebo minimální známku hraní.

Kategorie "A" - golfové míčky jindy označované jako "Pearl1". Většina golfových míčků je jako nová! Míčky mohou obsahovat popisky fixem nebo logo. Samozřejmostí je perleťový lesk míčků. Zřídka se na míčcích vyskytne drobná oděrka.

Kategorie "B" - jsou golfové míčky jindy označované jako "Grade A". Skvělá volba v poměru cena/výkon. Míčky jsou v dobrém stavu, ale je na nich poměrně patrné, že jsou hrané.

Kategorie "C" - golfové míčky jindy označované jako "Grade B" nebo "Practice grade". Jsou to míčky, které jsou znatelně hrané. Jsou vhodné např. pro cvičná kola, nebo pro jiné aktivity.

Příprava míčků

Naše kvalitní a levné golfové míčky, které Vám nabízíme na našem e-shopu, připravuje specializovaný tým, který má na starosti kvalitu míčků. Golfové míčky jsou tříděny podle  přísných kritérií do kvalitativních kategorií. Dále jsou naše levné golfové míčky tříděny dle rnaček a jednotlivých modelů.

Celý tento proces probíhá za přísné kontroly dle daných kriterií. Snažíme se, aby se Vám dostalo co nejlepších golfových míčků za nejnižší ceny. 

S naší expresní dodávkou míčků jsme schopni Vám zajistit rychlé doručení míčků. Objednat míčky tak zvládnete na našem e-shopu z pohodlí domova a my Vám je doručíme za bezkonkurenční cenu s nejrychlejší možnou dodávkou. 

U nás se Vám dostane maximální spokojenosti a nejlepší kvality hraných golfových míčků. Snažíme se, aby se Vám dostalo nejlevnějších golfových míčků s nejlepší možnou kvalitou.

Pomůžeme Vám s výběrem našich levných golfových míčků. Pokud znáte svůj hendicap (HCP), tak Vám rádi poradíme, jaké míčky pro Vás jsou nejvhodnější a za nejlepší a nejnižší ceny. Dostane se Vám maximální spokojenosti za skvělé ceny a výborné kvality.

« zpět na seznam článků