Hrané golfové míčky za nejlepší ceny v ČR, expresní dodání do 48 hodin

Golf pro každého

Golf pro každého.

Plánujete začít hrát golf, ale nechcete utrácet zbytečně za předražené nové golfové míčky. Proto Vám nabízíme na našem e-shopu www.golf4us.cz míčky, které jsou sice hrané, ale za skvělou výhodnou cenu. Tyto golfové míčky, které pro Vás nabízíme, jsou pečlivě tříděny do 3 kategorií a to podle jejich kvality a známky použití. Dělíme je na následující kategorie dle kvality:

Kvalita „A+“ Jindy označovaná také jako „Mint“ nebo „Pearl“ jsou míčky nejvyšší kvality, které v našem obchodě můžete pořídit. Jedná se o míčky, které jsou v 100% funkčnosti a jako nové. Míčky mohou obsahovat drobné popisky fixem, anebo logo.

Kvalita A/B, jsou míčky, které obsahují kategorii „A“ a „B“. Kategorie „A“ známá také jako „Pearl1“ je typická pro perleťový lesk a zřídka se objeví drobná oděrka. Kategorie „B“ známá také jako „Grade A“ je skvělá volba pro poměr cena/výkon. Na míčku je znát, že je hraný, ale i nadále je golfový míček v dobrém stavu.

Kvalita „C“ jindy známé jako „Grade B“ nebo „Practice grade“. Jsou to míčky, na kterých je značně vidět hratelnost míčků. Tato kategorie golfových míčků je vhodná zejména pro cvičná odpaliště, cvičná kola nebo pro jiné aktivity.

Dále jsou u nás míčky tříděny podle značky a modelu míčku.  

Na našem e-shopu s golfovými míčky naleznete nejlevnější golfové míčky, které třídíme pečlivě podle jednotlivých značek a zvlášť modelů různých značek.

Při nákupu na našem golfovém e-shopu ušetříte peníze a můžete si za ušetřené peníze nakoupit více našich nejlevnějších kvalitních golfových míčků.

« zpět na seznam článků